Tablice adresowe

 Bytomskie tablice adresowe

                    tablica adresowa

System Informacji Miejskiej obowiązujący w Bytomiu, zawarty w zarządzeniu Prezydenta Bytomia, określa precyzyjnie, jak muszą wyglądać tabliczki porządkowe ulic wraz numerami budynków.

Zgodnie z parametrami, określonymi w zarządzeniu, przygotowaliśmy dla zarządców i właścicieli budynków, ofertę wykonania tabliczek numerycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo tabliczki o rozmiarze minimalnym, na jaki pozwalają przepisy, czyli: 39 cm x 20 cm oraz rozmiar powiększony do: 60 cm x 31 cm. Większy rozmiar zapewnia lepszą czytelność informacji. Zarządzenie dopuszcza dwie wersje standardów: wysokostandardową z ramą stalową, i niskostandardową bez ramy stalowej z drukowaną imitacją takiej ramy. Oba standardy znajdują się również w naszym cenniku.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Bytomiu przy ulicy Moniuszki 26a (bud. PRB Bytom) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy Państwu drogą elektroniczną:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

lub telefonicznie: 32 288-04-77601-45-42-39

 

Bieżące realizacje: 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Zespół Szkół Mchaniczno-Samochodowych
Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
Zespół Szkół Ekonomicznych
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej
Zarządca Nieruchomości DOMUS s.c.
NIERUCHOMOŚCI J. Krawczuk
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4
Zarząd Budynków Miejskich